עגלת קניות

כאן תוכלו לרכוש את ספריי (דן לסרי), להוריד אחדים (בחינם), להתעדכן בספרים חדשים שיצאו ואחרים שעומדים לצאת לאור.

דמי המשלוח וטיפול 15 ש"ח לחבילה.

שערי ידידות

שערי ידידות הוא ספרי רחב היריעה ביותר, והוא מסכם עשרים שנה של עבודה ומחקר אל תוך הגישה הדיאלוגית-אמונית. תמצאו בו הרבה מן התובנות ומושגי היסוד של הפילוסופיה הדיאלוגית והקיומית, כמו גם את התרגום המעשי של אלו כפי שהוא בא לידי ביטוי במגוון כלים, פרקטיקות, ואופני התייחסות לחיים. כותרות המשנה הן: "פסיכותרפיה אמונית-דיאלוגית" ו"מדריך לתקשורת משחררת". ניתן לראות בו מעין לקסיקון מקיף למושגים ורעיונות הקשורים לגישה זו.

כאן תוכלו לקרוא את ההקדמה, וכאן את תוכן העניינים.

מי שאהב את "מסה על הזוגיות" והתחבר ל"אל הממשות" ומצא חברים ב"הארות לפילוסופיה של נוודים" ירגיש כאן בבית. הספר אמנם עבה (520 עמודים בגודל A4 בערך) אבל בו זמנית הוא גם מתומצת מאוד, (במקור מספר עמודיו היה כפול…) ומבקש להביא את עיקרי הדברים באופן ישיר ונוגע. במובן מסוים אפשר לראות בו הרחבה ופירוש של ספרי הקצר "דברים פשוטים".

מסה על הזוגיות

צריך לדבר על זוגיות. על מה שמרוב קרבה כבר לא רואים אותו, שהוא שגור ומצוי כל כך עד כי נדמה שהוא האמת שעמה נברא העולם. ובכל זאת הוא אינו כזה. והדיבור נדרש כדי לנער דפוסים ישנים שחדלו לשרת, ולאפשר לאוויר רענן להיכנס פנימה ולהעיר את האהבה. מהלך ההתרה הזה מצטרף לאחרים שיצאו לחקור את אופקיה של הזוגיות החדשה, בחפשם אחר  זוגיות קשובה המתאימה למידתם. להמשך קריאה ורכישה.

הספר "דברים פשוטים" 

הנחה לרכישת מספר עותקים של "דברים פשוטים": ספר אחד – 60 ש"ח. שני ספרים ומעלה 55 ש"ח. חמישה ספרים ומעלה 50 ש"ח. 

בגדי הקבצן

עלה בי הרצון לכנס את כל מה שכתבתי לאורך השנים בנושא הערך העצמי אל תוך מקום אחד, ולראות איך הוא נאסף לתמונה שלמה, שבה אני יכול להתמצא מחדש. בתהליך הזה ביקשתי לסדר כל דבר למקומו, לבחון את החופף, להסיר את המיותר, לדייק את המושגים, להרגיש מה חסר, ובאופן כללי לסגור פרק, כדי שאוכל להמשיך הלאה מכאן. להמשך…

הורות לחירות

היזהרו מספרים להורים. לפעמים הם יכולים להיות מקור השראה ופה ושם לתת עצות טובות ומועילות, אך הם בעיקר מתסכלים. ההשוואה תרדוף אתכם, תיאוריות עמוקות, דוגמאות יפות, הערות חכמות — כולן תפלושנה לעולם ההורות שלכם ובמוקדם או במאוחר תהפוכנה למטרד — מקור לדאגות חדשות, ביקורת עצמית ועומס. להמשך

סדרת אל הממשות

 סדרת "אל הממשות" הכוללת שלושה ספרים במחיר מבצע 150 ש"ח לכל הסדרה. 

Share
טוען...