עגלת קניות

Best Seller

מה זה כסף? דוח ביניים

0 out of 5 based on 0 customer ratings
0 review(s) Add Your Review
זמינות במלאי

100.00

כריכה רכה,

456 עמודים

16.5*23.5 פורמט רחב

כמות:
קטגוריה:

השאלה "מהו כסף?" העסיקה אותי במשך שנים רבות. חשבתי שהתשובה עליה עשויה לשפוך אור על דברים רבים בחברתנו, ואולי אף לספק מפתח לתיקונה. הבטחתי לעצמי שיום אחד, אחרי שאסיים את מטלותיי האחרות, אתפנה לחקור אותה לעומק. זה לקח קצת זמן, אבל בסוף, לפני שלוש שנים, נכנסתי למחקר מעמיק שכלל קריאה אינטנסיבית בתחומים רבים, שיחות עם אנשים, קבוצת לימוד, כתיבה חוקרת ולילות של מאבקים עם שאלות קשות, שהוארו בהבזקי תובנות וחשפו עוד ועוד חלקים מן הפאזל.
אני מנצל את דוח הביניים הזה כדי להכניס סדר בכל חלקי הפאזל שנערמו עד כאן.
אינני כלכלן, והתשובות מנוסחות מנקודת מבט של פילוסוף ומחנך.
מלבד זה שהצלחתי לענות לשביעות רצוני על השאלה מהו כסף, זה גם היה מסע פוקח עיניים ומטלטל בנוגע לשלל היבטים אחרים של התרבות שבה אנו חיים. אני מנחש שהספר עשוי לשנות באופן יסודי את האופן שבו אתם רואים את העולם. אני יודע שלי הוא שינה.
לספר שלושה חלקים. החלק הראשון הוא מבוא המניח את הרקע של "המכונה הגדולה", החלק השני פורש את תשובתי לשאלה "מהו כסף?", ואילו החלק השלישי עוסק באלטרנטיבות חברתיות, בתוספת כמה רעיונות מעשיים.
עליי (דן לסרי): איש חינוך והוגה במסורת הפילוסופיה הדיאלוגית. מבין ספריי: "הארות לפילוסופיה של נוודים", "אל הממשות", "מקום לגדול", "הורות לחירות", "מסה על הזוגיות", "דברים פשוטים" ו"שערי ידידות".

כאן תוכלו לקרוא את העמודים הראשונים.

וכאן תוכן העניינים

Share

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “מה זה כסף? דוח ביניים”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

טוען...