עגלת קניות

Best Seller

הורות לחירות

5.00 out of 5 based on 2 customer ratings
3 review(s) Add Your Review
זמינות במלאי

70.00

כריכה רכה / 264 עמוד

הוצאת פרדס, 2017

מסת"ב: 978-1-61838-315

כמות:
קטגוריה:

היזהרו מספרים להורים.
לפעמים הם יכולים להיות מקור השראה ופה ושם לתת עצות טובות ומועילות, אך הם בעיקר מתסכלים. ההשוואה תרדוף אתכם, תיאוריות עמוקות, דוגמאות יפות, הערות חכמות — כולן תפלושנה לעולם ההורות שלכם ובמוקדם או במאוחר תהפוכנה למטרד — מקור לדאגות חדשות, ביקורת עצמית ועומס. אם החלטתם לקחת ספר זה לידיכם, למרות האזהרה המפורשת, השתמשו באותה חוצפה, שאינה שוהה לעצות של אחרים, כדי לגלוש ולהחליק דרכו בקלילות ובבטחה. כך אולי תזנחו כמה דברים מיותרים מאחור ותצאו קלים יותר אל המשך מסע הורותכם.

הספר הורות לחירות נוגע בענייני יומיום שממלאים את חיי ההורות — חשדות עצמיים, משברים, “פרויקט הילד”, מריבות בין אחים, מנהיגות הורית, תהליכי פרידה, זוגיות והורות, דאגות, גבולות ועוד. כולם נבחנים מנקודת מבט המבקשת לעזור להורים ולילדיהם להיחלץ מעול ה”הורות” ולחדש בה את קולם האישי, חירותם ועוצמתם.

Share

3 ביקורות עבור הורות לחירות

 1. חנן אוחנה

  ספר נפלא!!!! קראתי אותו בנשימה עצורה (תוך פחות מ 48 שעות) – רווי בדוגמאות מהחיים ובנסיון שיש לאיש כמו דני לסרי בתחום החינוך. קניתי אותו כמתנה לפסח לכל הבני דודים והם לא הפסיקו להודות לי. במילה אחת – מומלץ, בשתי מילים – רוצו לקנות…

 2. 5 מתוך חמש

  לימור

  ממליצה בחום. ספר הורות מזן חדש המעודד למחשבה, התבוננות ויצירת משהו חדש בינינו לבין הילדים.

 3. 5 מתוך חמש

  אורן שפיר

  מתוך כל הספרים של דני, זה הספר שהכי נגע לליבי. מולץ לכל הורה, אבל בעיקר לאלו שמוכנים לעשות עבודה עצמית ולא לאלו המחפשים נוסחאות להורות טובה יותר.

הוסף חוות דעת

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

טוען...